1 / 8
| Genel Bilgiler | |
| Yıl | 2026 |
| Model Üretim Yılı | 2023 / Devam |
| Segment | C Segment |
| Kasa Tipi / Kapı | SUV / 5 Kapı |
| Şanzıman | Otomatik |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Motor ve Performans | |
| Motor Tipi | Benzin |
| Motor Hacmi | 1332 cc |
| Maksimum Güç | 150 HP / 110 kW |
| Maksimum Tork | 270 Nm / 1.750 rpm |
| Hızlanma 0-100 km/s | 9.00 sn |
| Azami Sürat | 180 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Şehir İçi | 6.40 lt/100km |
| Ortalama (100 km'de) | 6.40 lt |
| Yakıt Depo Hacmi | 55 lt |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Uzunluk | 4,533 mm |
| Genişlik | 1,830 mm |
| Yükseklik | 1,645 mm |
| Net Ağırlık | 1,452 kg |
| Bagaj Kapasitesi | 500 lt |
| Lastik Ölçüleri | 235/45 R20 100V |