Reklam

birilanver.com Doğal Reklam ile potansiyel müşterilerinize ulaşın!

Her gün yüzlerce kişinin ziyaret ettiği birilanver.com’da istediğiniz bütçe ile reklam verin.

 


Bir İlan Ver Reklam Nedir?

  • Reklamlarınızı Kolayca Oluşturabilirsiniz

birilanver.com’da yer alan reklam oluşturma sayfasıyla reklamlarınızı kolayca oluşturabilir, birilanver.com arama sonuç sayfalarında hızlıca yerinizi alabilirsiniz.

  • Kullanıcıların Konumları ve İlanların Konumlarına Göre Reklam Verirsiniz

İkinci El ve Sıfır Alışveriş kategorisi ile Yedek Parça kategorilerinin yanısıra hem ilanların hem de kullanıcıların konumlarına göre hedefleme yapabilirsiniz.

  • İstediğiniz Bütçe ile Reklam Verirsiniz

İsterseniz günde 10 TL, isterseniz günde 1.000 TL; kullanmak istediğiniz bütçe neyse o kadar bütçeyle reklamınızı yayınlayabilirsiniz.


Nasıl Ücretlendirilir?

Reklamınız tıklandığında en fazla ne kadar ödemek istediğinize siz karar verirsiniz.

  • Tıklanma Başına Maliyet

Reklamınız gösterildiğinde değil, tıklandığında ücretlendirilir. Reklamınızı oluştururken, “tıklanma başına maliyet” için teklif vermeniz gerekir. Reklamlarınız hedeflediğinizden daha yavaş veya daha hızlı tüketiliyorsa “Tıklanma başına maliyeti”nizi istediğiniz zaman ihtiyacınıza bağlı olarak değiştirebilirsiniz.

  • Açık Artırma Altyapısı ve Reklamverene Faydası

Arama sonuç sayfalarında bir seferde sadece bir reklam gösterilir. Hangi reklamın gösterileceği verilen teklifler arasından en uygununun açık artırma sistemi tarafından belirlenmesi ile sağlanır. Burada verilen teklifin yanısıra en ilgi çekici ve site ziyaretçilerine en faydalı ürün veya hizmeti sunabilen reklamverenin reklamı gösterilmektedir.

  • Günlük Bütçenizi Siz Belirlersiniz

Reklamınızı oluştururken, tıklama teklif fiyatı dışında o gün harcamak istediğiniz en fazla tutarı da belirlersiniz. Buna göre diyelim bir reklamınız için 0,6 TL tıklama ücreti belirlediniz. Eğer aynı reklam için günlük bütçenizi 6 TL yaparsanız, o gün en az 10 tıklama satın almış olursunuz.

 


 

Sıkça Sorulan Sorular

birilanver Reklam’a ilişkin diğer sorularınız için Sık Sorulan Sorular bölümümüzden yardım alabilirsiniz.

  • Bir İlan Ver Dijital, Reklam’ı kimler kullanabilir?

birilanver.com’daki tüm kurumsal hesap sahiplerinin yanısıra site üzerinde hesabı olmayan tüm firma ve reklam ajansları birilanver Reklamı kullanabilir.

  • Nasıl reklam verilir?

İletişim sayfası üzerinden bize ulaşarak reklam verebilirsiniz.

  • birilanver.com mağazam için reklam verebilir miyim?

Evet, birilanver.com mağazanız için reklam verebilirsiniz.