Yardım

YARDİM.BİRİLANVER.COM İÇİN TIKLA


♦ ÜCRETSİZ İLAN VERME ADIMLARI

  • Ücretsiz Üyelik Oluşturun ve Onaylı Kullanıcı Rozetini Alın

İlan vermek için kayıt sayfasından birkaç adımda kolayca üye olarak onaylı kullanıcı rozetini ücretsiz edinin. Ardından, ücretsiz ilan ver sayfasına giriş yapın.

  • İlan Kategorisini Seçin

Üye girişi yaptıktan sonra, ilan vermek istediğiniz kategoriyi arayın ve bulun. Kategori seçimi size uygun hedef kitleye ulaşmanıza ve ilanınızın daha etkili olmasına yardımcı olacaktır. İlan Detaylarını Ekleyin Açılan sayfada ilgili ilan için başlık, açıklama, satış türü, ilan bilgileri ve ilan özellikleri gibi detayları eksiksiz bir şekilde doldurun. Bu bilgilerin doğru ve açıklayıcı olması, ilanınızın daha çekici hale gelmesine yardımcı olacaktır.

  • Doping Uygulayın (İsteğe Bağlı)

İlanınıza ek özellik eklemek isterseniz, açılan sayfada kolayca doping uygulayabilirsiniz. Doping uygulanan ilanlar diğer ilanlara göre 245 daha fazla görüntülenir. Ancak, bu işlem zorunlu değildir.

  • İlanı Gönderin ve Editör İncelemesini Bekleyin

İlan verme işlemi için "Devam Et" butonuna tıklayın. İlanınız editörlerimiz tarafından incelenecek ve yayına alınacaktır. Bu süreçte ilanınızın kurallara uygun olduğundan emin olun.


♦ MAĞAZA AÇMA ADIMLARI

  • Sisteme Kayıt Olun

Mağaza açmak için öncelikle birilanver.com'a kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt sayfasından kolayca kayıt oluşturabilirsiniz.

  • Bana Özel Hesabım Menüsüne Giriş Yapın

Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra, hesabınıza giriş yapın ve "Bana Özel Hesabım" menüsünü bulun.

  • Mağaza Aç Butonuna Tıklayın

"Bana Özel Hesabım" menüsünde, "Mağaza Aç" butonuna tıklayarak mağaza açma işlemine başlayın.

  • Mağaza Bilgilerini Doldurun

Açılan sayfada mağaza adını, mağaza açıklamasını ve mağazanız için kapak ve logo resimlerini yükleyin. Bu bilgiler, potansiyel müşterilerinize mağazanızı tanıtmanıza yardımcı olacaktır.

  • Mağaza Paketi Seçin ve Ödeme Yapın

Mağaza bilgilerini tamamladıktan sonra, bütçenize en uygun mağaza paketini seçin. Normal, Süper, Gold gibi seçenekler arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Daha sonra, ödeme için banka havalesi veya kredi kartı gibi ödeme seçeneklerimizden birini seçerek ödemenizi tamamlayın.

  • Mağaza Açma İşlemini Tamamlayın

Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra, mağazanız başarıyla açılmış olacaktır. Artık mağaza yönetim panelinizden ürünlerinizi ekleyebilir, mağaza ayarlarınızı düzenleyebilir ve müşterilerinizle etkileşime geçebilirsiniz.


DAHA FAZLA YARDIM VE DESTEK MENÜLERİ İÇİN TIKLAYIN