1 / 1
| Genel Bilgiler | |
| Yıl | 2026 |
| Model Üretim Yılı | 2024 / Devam |
| Segment | C Segment |
| Kasa Tipi / Kapı | SUV / 5 Kapı |
| Şanzıman | DSG |
| Motor ve Performans | |
| Motor Tipi | Benzin |
| Motor Hacmi | 1498 cc |
| Maksimum Güç | 150 HP / 110 kW |
| Maksimum Tork | 250 Nm / 1.500 rpm |
| Hızlanma 0-100 km/s | 9.30 sn |
| Azami Sürat | 205 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Şehir İçi | 6.00 lt/100km |
| Ortalama (100 km'de) | 6.50 lt |
| Yakıt Depo Hacmi | 55 lt |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Uzunluk | 4,519 mm |
| Genişlik | 1,863 mm |
| Yükseklik | 1,584 mm |
| Net Ağırlık | 1,638 kg |
| Bagaj Kapasitesi | 508 lt |
| Lastik Ölçüleri | 255/45 R19 100Y |