1 / 1
| Genel Bilgiler | |
| Yıl | 2025 |
| Kasa Tipi / Kapı | Hatchback 5 Kapı / 5 Kapı |
| Şanzıman | Otomatik CVT |
| Çekiş | 4x4 |
| Motor ve Performans | |
| Motor Tipi | Benzin |
| Motor Hacmi | 2480 |
| Maksimum Güç | 400 HP / 294 kW |
| Maksimum Tork | 500 |
| Hızlanma 0-100 km/s | 3.80 sn |
| Azami Sürat | 250 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Ortalama (100 km'de) | 9.30 lt |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Uzunluk | 4,381 mm |
| Genişlik | 1,851 mm |
| Yükseklik | 1,430 mm |
| Bagaj Kapasitesi | 282 lt |