1 / 1
| Genel Bilgiler | |
| Yıl | 2026 |
| Model Üretim Yılı | 2023 / Devam |
| Segment | C Segment |
| Kasa Tipi / Kapı | SUV / 5 Kapı |
| Şanzıman | Otomatik |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Motor ve Performans | |
| Motor Tipi | Benzin |
| Motor Hacmi | 1199 cc |
| Maksimum Güç | 200 HP / 147 kW |
| Maksimum Tork | 205 Nm / 1.750 rpm |
| Hızlanma 0-100 km/s | 8.40 sn |
| Azami Sürat | 180 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Şehir İçi | 4.70 lt/100km |
| Ortalama (100 km'de) | 4.70 lt |
| Yakıt Depo Hacmi | 55 lt |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Uzunluk | 4,510 mm |
| Genişlik | 1,843 mm |
| Yükseklik | 1,644 mm |
| Net Ağırlık | 1,538 kg |
| Bagaj Kapasitesi | 430 lt |
| Lastik Ölçüleri | 235/45 R20 100V |