1 / 8
| Genel Bilgiler | |
| Yıl | 2026 |
| Model Üretim Yılı | 2025 / Devam |
| Segment | D Segment |
| Kasa Tipi / Kapı | MPV / 4 Kapı |
| Şanzıman | Manuel |
| Motor ve Performans | |
| Motor Tipi | Benzin |
| Maksimum Güç | 130 HP / 96 kW |
| Maksimum Tork | 240 Nm / 1.600 rpm |
| Hızlanma 0-100 km/s | 11.80 sn |
| Azami Sürat | 174 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Şehir İçi | 6.80 lt/100km |
| Ortalama (100 km'de) | 6.90 lt |
| Yakıt Depo Hacmi | 54 lt |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 2 |
| Uzunluk | 4,488 mm |
| Genişlik | 1,860 mm |
| Yükseklik | 1,864 mm |
| Net Ağırlık | 1,414 kg |
| Bagaj Kapasitesi | 3300 lt |
| Lastik Ölçüleri | 205/60 R16 96H |