1 / 1
| Genel Bilgiler | |
| Yıl | 2026 |
| Model Üretim Yılı | 2025 / Devam |
| Kasa Tipi / Kapı | MPV / 4 Kapı |
| Şanzıman | Otomatik |
| Motor ve Performans | |
| Motor Tipi | Dizel |
| Maksimum Güç | 166 HP / 122 kW |
| Maksimum Tork | 390 Nm / - rpm |
| Hızlanma 0-100 km/s | 18.20 sn |
| Azami Sürat | 160 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Şehir İçi | 7.90 lt/100km |
| Ortalama (100 km'de) | 7.90 lt |
| Yakıt Depo Hacmi | 80 lt |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 3 |
| Uzunluk | 4,998 mm |
| Genişlik | 2,030 mm |
| Yükseklik | 1,998 mm |
| Net Ağırlık | 2,095 kg |
| Bagaj Kapasitesi | 6300 lt |
| Lastik Ölçüleri | 215/65 R16 116R |