1 / 8
| Genel Bilgiler | |
| Yıl | 2026 |
| Model Üretim Yılı | 2025 / Devam |
| Segment | C Segment |
| Kasa Tipi / Kapı | SUV / 5 Kapı |
| Şanzıman | Tek Vitesli (Elektrik) |
| Çekiş | 4x4 |
| Motor ve Performans | |
| Motor Tipi | Tam Elektrikli |
| Elektrik Motor Gücü | 340 hp |
| Maksimum Tork | 679 |
| Hızlanma 0-100 km/s | 5.30 sn |
| Azami Sürat | 180 km/s |
| Menzil ve Şarj Süresi | |
| Menzil | 557 km |
| Şarj Süresi (AC) | 0.43 |
| Hızlı Şarj (DC) | 0.43 saat |
| Batarya Voltajı | - |
| Batarya Tipi | NMC (Nikel Mangan Kobalt) |
| Enerji Tüketimi | 18.50 kWh/100km |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Uzunluk | 4,634 mm |
| Genişlik | 1,871 mm |
| Yükseklik | 1,626 mm |
| Net Ağırlık | 2,217 kg |
| Bagaj Kapasitesi | 567 lt |
| Lastik Ölçüleri | 255/45 R20 |