1 / 8
| Genel Bilgiler | |
| Yıl | 2026 |
| Model Üretim Yılı | 2025 / Devam |
| Segment | B Segment |
| Kasa Tipi / Kapı | SUV / 5 Kapı |
| Şanzıman | Tek Vitesli (Elektrik) |
| Çekiş | 4x4 |
| Motor ve Performans | |
| Motor Tipi | Tam Elektrikli |
| Elektrik Motor Gücü | 428 hp |
| Maksimum Tork | 543 |
| Hızlanma 0-100 km/s | 3.70 sn |
| Azami Sürat | 180 km/s |
| Menzil ve Şarj Süresi | |
| Menzil | 436 km |
| Şarj Süresi (AC) | 0.44 |
| Batarya Voltajı | 400.0 |
| Batarya Tipi | NMC (Nikel Mangan Kobalt) |
| Enerji Tüketimi | 18.30 kWh/100km |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Uzunluk | 4,233 mm |
| Genişlik | 1,850 mm |
| Yükseklik | 1,567 mm |
| Net Ağırlık | 1,962 kg |
| Bagaj Kapasitesi | 318 lt |
| Lastik Ölçüleri | 235/50 R19 99V |