Ücretsiz Hizmet İlanı Ver

16-01-2024 22:03:40

Ücretsiz hizmet ilanı Birilanver aracılığıyla verilen ve hizmet verenler ile işverenleri buluştan ilan türüdür. Hizmet sektöründe faaliyet veren kişi ve firmalar ilanlarını bu kategoride oluştururlar. Yine aynı şekilde hizmet almak isteyen işverenlerin de ilanlarını yayınlacağı kategori “Ustalar ve Hizmet”lerdir.

Ücretsiz Hizmet İlanı Hangi Meslekler İçin Uygundur?

Türkiye’nin neresinde olursanız olun hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kişi veya kurumsanız yeni müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolu hizmet ilanı vermektir. Bu ilanlar sayesinde müşteri portföyünüzü genişletebilir, yeni iş bağlantıları kurabilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

Hizmet sektörü oldukça geniş bir iş yelpazesini kapsamaktadır. Bir boya ustası olabilirsiniz ya da bir nakliye şirketi, çocuk bakıcısı ya da marangoz da olabilirsiniz, mesleğinize ve hizmetinize uygun bir kategori mutlaka bulunmaktadır.

Hizmet teklifi almak isteyen bir işverenseniz yine bu kategoride ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Nakliye, tadilat, ürün kiralama ya da çocuk bakıcısı tutma gibi alacağınız hizmetler öncesinde ilanınızı yayınlayarak en uygun tekliflere ulaşabilirsiniz.

Birilanver.com’un ustalar ve hizmetler kategorisinin alt dalları şunlardır;

Verdiğiniz hizmete en uygun alt kategoriyi seçerek siz de hemen yeni müşterilerinize ulaşmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Hizmet İlanı Nasıl Verilir?

Birilanver’de hizmet ilanı vermek çok kolay ve ücretsiz. Bunun için tek yapmanız gereken sitemize kayıt sayfasında birkaç saniyede üye olmak.  Sisteme giriş yaptıktan sonra ilan ekleme sayfamızı kullanarak kolayca ilanınızı oluşturabilirsiniz. Şimdi ücretsiz ilan verin daha fazla kitleye ulaşın.

Yorumlar