1 / 12
| Genel Bilgiler | |
| Yıl | 2025 |
| Kasa Tipi / Kapı | Hatchback 5 Kapı / 5 Kapı |
| Şanzıman | Manuel |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Motor ve Performans | |
| Motor Tipi | Benzin |
| Motor Hacmi | 999 |
| Maksimum Güç | 95 HP / 70 kW |
| Maksimum Tork | 175 |
| Hızlanma 0-100 km/s | 10.80 sn |
| Azami Sürat | 188 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Ortalama (100 km'de) | 5.40 lt |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Uzunluk | 4,074 mm |
| Genişlik | 1,751 mm |
| Yükseklik | 1,436 mm |
| Bagaj Kapasitesi | 1169 lt |