1 / 11
| Genel Bilgiler | |
| Yıl | 2025 |
| Kasa Tipi / Kapı | Hatchback 5 Kapı / 5 Kapı |
| Şanzıman | Otomatik |
| Motor ve Performans | |
| Motor Tipi | Benzin |
| Motor Hacmi | 1199 |
| Maksimum Güç | 130 HP / 96 kW |
| Maksimum Tork | 230 |
| Hızlanma 0-100 km/s | 9.20 sn |
| Azami Sürat | 200 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Ortalama (100 km'de) | 6.30 lt |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Uzunluk | 4,350 mm |
| Genişlik | 1,800 mm |
| Yükseklik | 1,525 mm |
| Bagaj Kapasitesi | 380 lt |