1 / 8
| Genel Bilgiler | |
| Yıl | 2026 |
| Model Üretim Yılı | 2024 / Devam |
| Segment | M Segment |
| Kasa Tipi / Kapı | MPV / 5 Kapı |
| Şanzıman | Otomatik |
| Motor ve Performans | |
| Motor Tipi | Dizel |
| Motor Hacmi | 2184 cc |
| Maksimum Güç | 180 HP / 132 kW |
| Maksimum Tork | 400 Nm / 1.500 rpm |
| Hızlanma 0-100 km/s | 9.10 sn |
| Azami Sürat | 185 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Şehir İçi | 7.00 lt/100km |
| Ortalama (100 km'de) | 7.00 lt |
| Yakıt Depo Hacmi | 70 lt |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 9 |
| Uzunluk | 5,331 mm |
| Genişlik | 1,924 mm |
| Yükseklik | 1,955 mm |
| Lastik Ölçüleri | 225/55 R17 101V |