1 / 12
| Genel Bilgiler | |
| Yıl | 2025 |
| Kasa Tipi / Kapı | Hatchback 5 Kapı / 5 Kapı |
| Şanzıman | Otomatik |
| Motor ve Performans | |
| Motor Tipi | Tam Elektrikli |
| Elektrik Motor Gücü | 100 |
| Maksimum Güç | 136 HP / 100 kW |
| Maksimum Tork | 260 |
| Hızlanma 0-100 km/s | 8.20 sn |
| Azami Sürat | 150 km/s |
| Menzil ve Şarj Süresi | |
| Menzil | 354 km |
| Şarj Süresi (AC) | 24.35 saat |
| Hızlı Şarj (DC) | 0.41 saat |
| Batarya Kapasitesi | 50 |
| Enerji Tüketimi | 15.80 kWh/100km |
| Şarj Tipi | 100 kW |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Uzunluk | 4,061 mm |
| Genişlik | 1,765 mm |
| Yükseklik | 1,435 mm |
| Bagaj Kapasitesi | 267 lt |