1 / 12
| Genel Bilgiler | |
| Yıl | 2025 |
| Kasa Tipi / Kapı | Hatchback 5 Kapı / 5 Kapı |
| Şanzıman | Otomatik |
| Motor ve Performans | |
| Motor Tipi | Benzin |
| Motor Hacmi | 1199 |
| Maksimum Güç | 130 HP / 96 kW |
| Maksimum Tork | 230 |
| Hızlanma 0-100 km/s | 9.70 sn |
| Azami Sürat | 210 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Ortalama (100 km'de) | 5.70 lt |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Uzunluk | 4,374 mm |
| Genişlik | 1,860 mm |
| Yükseklik | 1,470 mm |
| Bagaj Kapasitesi | 422 lt |