1 / 12
| Genel Bilgiler | |
| Yıl | 2025 |
| Kasa Tipi / Kapı | Hatchback 5 Kapı / 5 Kapı |
| Şanzıman | Manuel |
| Motor ve Performans | |
| Motor Tipi | Benzin |
| Motor Hacmi | 1199 |
| Maksimum Güç | 100 HP / 74 kW |
| Maksimum Tork | 205 |
| Hızlanma 0-100 km/s | 9.90 sn |
| Azami Sürat | 194 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Ortalama (100 km'de) | 99.99 lt |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Uzunluk | 4,061 mm |
| Genişlik | 1,765 mm |
| Yükseklik | 1,435 mm |
| Bagaj Kapasitesi | 309 lt |