1 / 8
| Genel Bilgiler | |
| Yıl | 2025 |
| Kasa Tipi / Kapı | Coupe / 4 Kapı |
| Şanzıman | Otomatik |
| Çekiş | 4x4 |
| Motor ve Performans | |
| Motor Tipi | Benzin |
| Motor Hacmi | 2993 cc |
| Maksimum Güç | 530 HP / 390 kW |
| Maksimum Tork | 650 |
| Hızlanma 0-100 km/s | 3.50 sn |
| Azami Sürat | 250 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Ortalama (100 km'de) | 10.10 lt |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Uzunluk | 4,794 mm |
| Genişlik | 1,887 mm |
| Yükseklik | 1,393 mm |
| Bagaj Kapasitesi | 440 lt |