1 / 12
| Genel Bilgiler | |
| Yıl | 2025 |
| Kasa Tipi / Kapı | Hatchback 5 Kapı / 5 Kapı |
| Şanzıman | Otomatik |
| Motor ve Performans | |
| Motor Tipi | Tam Elektrikli |
| Elektrik Motor Gücü | 80 |
| Maksimum Güç | 204 HP / 150 kW |
| Maksimum Tork | 350 |
| Hızlanma 0-100 km/s | 7.70 sn |
| Azami Sürat | 220 km/s |
| Menzil ve Şarj Süresi | |
| Menzil | 850 km |
| Şarj Süresi (AC) | 12.00 saat |
| Hızlı Şarj (DC) | 0.43 saat |
| Batarya Kapasitesi | 13 |
| Batarya Tipi | NMC (Nikel Mangan Kobalt) |
| Enerji Tüketimi | 15.6 kWh/100km |
| Şarj Tipi | Type 2 - 3.6 kW |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Uzunluk | 4,368 mm |
| Genişlik | 1,799 mm |
| Yükseklik | 1,460 mm |
| Bagaj Kapasitesi | 270 lt |