1 / 8
| Genel Bilgiler | |
| Yıl | 2026 |
| Model Üretim Yılı | 2025 / Devam |
| Segment | M Segment |
| Kasa Tipi / Kapı | MPV / 5 Kapı |
| Şanzıman | Tek Vitesli (Elektrik) |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Motor ve Performans | |
| Motor Tipi | Tam Elektrikli |
| Elektrik Motor Gücü | 122 hp |
| Maksimum Tork | 245 |
| Hızlanma 0-100 km/s | 11.60 sn |
| Azami Sürat | 132 km/s |
| Menzil ve Şarj Süresi | |
| Menzil | 281 km |
| Şarj Süresi (AC) | 0.53 |
| Hızlı Şarj (DC) | 0.53 saat |
| Batarya Voltajı | 400.0 |
| Batarya Tipi | Lityum-İyon |
| Enerji Tüketimi | 19.20 kWh/100km |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 3 |
| Uzunluk | 4,488 mm |
| Genişlik | 1,860 mm |
| Yükseklik | 1,864 mm |
| Net Ağırlık | 1,711 kg |
| Bagaj Kapasitesi | 3300 lt |
| Lastik Ölçüleri | 205/60 R16 96H |