1 / 8
| Genel Bilgiler | |
| Yıl | 2025 |
| Kasa Tipi / Kapı | Hatchback 5 Kapı / 5 Kapı |
| Şanzıman | Otomatik |
| Motor ve Performans | |
| Motor Tipi | Dizel |
| Motor Hacmi | 1499 cc |
| Maksimum Güç | 130 HP / 96 kW |
| Maksimum Tork | 300 |
| Hızlanma 0-100 km/s | 10.90 sn |
| Azami Sürat | 203 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Ortalama (100 km'de) | 5.30 lt |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Uzunluk | 4,400 mm |
| Genişlik | 1,830 mm |
| Yükseklik | 1,470 mm |
| Bagaj Kapasitesi | 430 lt |