Ücretsiz Emlak İlanı Ver

Ücretsiz Emlak İlanı Ver

Ücretsiz emlak ilanı ver, daha fazla kitleye ulaş. Bir kaç adımda kolayca kayıt ol, emlak, konut, arsa, bina, devre mülk gibi bir çok kategoride ücretsiz ilan ekle.

Bir İlan Ver Dijital, Türkiye’nin yeni nesil ücretsiz ilan sitesi. Sistem üzerinden hiç bir ücret ödemeden özgürce ilan ver ve potansiyel müşterilere kolayca ulaş.

Ücretsiz Emlak İlanı Ver

Emlak satışı veya kiralama işlemi yapmak isteyen sahibinden veya firmalar, internet ortamında ücretsiz emlak ilanı nasıl verebileceği hakkında araştırma yapılmaktadır. Günümüzde yaygın olarak kullanılan emlak ilanı verme işlemleri, bir çok sitede fahiş fiyatlarla yapılırken, Bir İlan Ver Dijital sayesinde, bu hizmet daha kolay ve ücretsiz bir şekilde tamamlanabiliyor. Kullanıcılarımız, portal’a kolayca kayıt oluşturup, arsa, konut, bina, daire gibi bir çok farklı kategoride ücretsiz emlak ilan verebiliyor.

ÖZGÜRCE İLAN EKLE

birilanver.com Bireysel yada kurumsal emlak firmaları için, geliştirilmiş sistem arayüzü ile portal kullanıcılarımıza eşsiz deneyimler sunar. “Giriş/Kayıt” sayfası üzerinden kayıt oluşturan kullanıcılarımız, kota sorunu yaşamadan dilediği lokasyon’ dan, dilediği kategoride özgürce ilan ekleyebiliyor. Üstelik ücret ödemeden, hızlı ve kolay bir şekilde ilan verme işlemlerini tamamlayabilir.

POTANSİYEL MÜŞTERİLER EDİNİN

Hergün milyonlarca internet kullanıcısı satılık ve kiralık emlak ilanları arıyor. Bu sayede birilanver.com üzerinden emlak ilanlarınızı eklemeniz durumunda, yeni müşteriler edinebilirsiniz.  Bunun için ek bir ücret ödemeden satışa veya kiraya sunduğunuz emlak ilanlarını daha fazla kitleye ulaştırmış olursunuz.

birilanver.com’ un güçlü SEO alt yapısı ile kullancılarımız tarafından oluşturulan emlak ilanları, kısa süre içerisinde arama motorlarında üst sıralarda yer alırken, ek bir ücret ödemeden potansiyel müşteriler edinir.

İLAN VERME KATEGORİLERİ

Emlak ilanı vermek isteyen bireysel veya kurulsal firma sahipleri, bir çok farklı kategoride ilan verebilir. İster satılık, isterse kiralık emlak ilanı olsun, Konut, arsa, daire, iş yeri, devre mülk gibi bir çok farklı kategoride ücretsiz emlak ilanı vermek mümkün. Bunun için Portal’ a kayıt oluşturan kullanıcılarımız, aşağıda belirtilen 6 fatklı ana kategoride emlak satışına veya kiralamaya başlayabilir.

Ana kategoriler;

  • Satılık emlak,
  • Kiralık emlak,
  • Devre Mülk,
  • Konut Projeleri,
  • Turistik Tesis,
  • Günlük Kiralık

olmak üzere, 6 farklı emlak kategorisi bulunur. Bu kategorilere ait onlarca alt kategori ile satmak veya kiraya vermek istediğiniz emlak ilanlarınızı kolayca ekleyebilirsiniz.

KAÇ ADET ÜCRETSİZ İLAN VEREBİLİRİM?

birilanver.com portal politikalarımız gereği, yeni kayıt oluşturan bireysel veya kurumsal hesaplar için 3 adet ücretsiz ilan verme hakkı sunuyoruz. Kullanıcılarımıza her bir ücretsiz ilan hakkı için, 1 gün öne çıkartma hediyesi sunuyoruz. Bu sayede eklenen her bir ilan anasayfa keşfet bölümünde yer alır.

İlan verme konusunda daha fazla ayrıntılı bilgi için “SSS” sayfamıza göz atın.

 

 

 

Yorum ekle

Our Newsletter

Get subscribed today!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing. Ut eleifend scelerisque nisi mauris
Get subscribed today!

www.birilanver.com’da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından www.birilanver.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. Yer Sağlayıcı Belge No : 581

© 2023 - Bir İlan Ver Dijital