Aramayı Filtrele
Kategori Vitrini
Kategoriler / İş Makineleri & Sanayi
"İş Makineleri & Sanayi " listelemesinde toplam 4 adet ilan bulundu
izmir vinçli nakliyat işleri bornova vin..     
13-02-2024 / İZMİR / BORNOVA
Fiyat: 1,250 TL
CMZ Konteyner prefabrik kiralık koyteyne..     
19-01-2024 / ANKARA / ÇAMLIDERE
Fiyat: 5,000 TL
CMZ Konteyner prefabrik kiralık koyteyne..     
19-01-2024 / ANKARA / BALA
Fiyat: 6,000 TL
CMZ Konteyner prefabrik kiralık koyteyne..     
19-01-2024 / ANKARA / KEÇİÖREN
Fiyat: 4,500 TL

İş Makineleri & Sanayi kategorisi hakkında daha fazla bilgi:


Yapı sektörü, geniş bir alanı kapsayarak inşaat projelerinden fabrika tesislerine, küçük işletmelerden konutlara ve büyük yapı organizasyonlarına kadar çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir. Birilanver.com, bu çeşitlilikteki sektöre yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunarak kullanıcılarına hizmet vermektedir. İnşaat makineleri, endüstriyel ekipmanlar, jeneratörler ve sanayide kullanılan çeşitli makineler ile iş güvenliğini sağlayan ekipmanlara İş Makineleri & Sanayi kategorimizde ulaşabilirsiniz.

Boya çeşitleri, vidalar, bantlar, çiviler, ambalaj ürünleri ve yer duvar kaplamaları gibi yapı malzemelerine de platformumuzda geniş bir şekilde yer verilmektedir. Ayrıca, bar, pastane ve fırın ekipmanları, evye ve depolama ürünleri, servis arabaları, soğutucular gibi endüstriyel ekipmanlar da İş Makineleri & Sanayi kategorimizde bulunmaktadır.

Tarım ve çiftçilik sektörüne yönelik aradığınız her türlü ürünü de birilanver.com üzerinde bulabilirsiniz. Tarım ekipmanları, tohumlar, gübreler ve diğer tarım ürünleri gibi önemli gelir kaynaklarımızı destekleyen ürünler de platformumuzda yer almaktadır. Birilanver.com, kullanıcılarına geniş ürün seçenekleri ve güvenilir alışveriş deneyimi sunarak yapı ve endüstri sektöründe ihtiyaç duyulan her türlü ürüne kolayca erişim imkanı sağlamaktadır.