GET ( Güvenli E-Ticaret ) İlanları
LG 50UR81006 4K WEBOS SMART TV
24,102 TL
Samsung Galaxy Fit 3
3,335 TL
TCL 58P733GTV 58 inç 146 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K UHD LED Google TV
20,725 TL
Cellini Butterfly Masaj Koltuğu
105,000 TL
Güvenli E-Ticaret Hakkında
GET Sistemi Nedir?
Güvenli E-Ticaret Sistemi (GET), özellikle e-ticaret platformlarında kullanılan bir ödeme işlemi yöntemidir. GET, "Güvenli Elektronik Ticaret" kısaltmasıdır ve bu yöntemde müşterilerin ödeme bilgileri şifrelenerek güvenli bir şekilde iletilir.
GET İle Satın Almak
GET ile satın almak çok kolay. Müşteri ve satıcı arasındaki ödeme işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmeye olanak tanır ve kullanıcıların kişisel bilgilerinin güvenliğini sağlar. GET Param güvende sistemidir. Bu nedenle, birilanver.com gibi e-ticaret platformları müşterilerin ödemelerini bu güvenli yöntemle gerçekleştirmelerini sağlar ve kullanıcıların güvenliğini ön planda tutar. Ödemeler yalnızredi kartı ile saa
Sıfır ve İkinci El İlanlar
Birilanver.com'da Sıfır ve İkinci El İlanlar arasında GET (Güvenli E-Ticaret) sistemi ile alışveriş yapabilirsiniz. GET sistemi, alıcılar için ödeme sürecini güvence altına alır ve ödemelerin güvenliğini sağlar. Sıfır ve ikinci el ürünler arasında dilediğiniz ilanı bulun, GET ile güvenle alışverişinizi tamamlayın. Kayıt olun, istediğiniz ürünleri güvenle satın alın veya ilan vererek ürünlerinizi kolayca satışa sunun!
Açık Artırma İlanları