Emlak ilanı vermek ücretli mi?

Emlak ilanı vermek ücretli mi?

Emlak ilanı vermek isteyenler, ilan eklemenin ücretli olup, olmadığı konusunda ikilime düşmektedir. Bu ikilem nedeniyle birçok kullanıcı “emlak ilanı vermek ücretli mi?” sorusunu dile getirmektedir. Bu sorunun yanıtını vereceğimiz yazımızda nasıl ücretsiz ilan verebileceğinize dair bilgilere de yer vereceğiz.

Ücretsiz Emlak İlanı Vermek

Emlak satmayı ya da kiraya vermeyi düşünenler, sahibinden veya emlak firmaları tarafından daire, konut, arsa, günlük kiralık, turistik tesis, devre mülk gibi bir çok farklı kategoride satılık ve kiralık gayrimenkul ilanı vermek günümüzde hepimiz için büyük bir gereklilik haline geldi.

İlanın internette yayınlanması geleneksel yöntemlerden çok daha etkilidir. Gerek gazetede gerek televizyonda yayınlayacağınız ilanlar hem çok maliyetlidir hem de sınırlı kişiye ulaşır. İnternet üzerinden ulaşabileceğiniz kişi sayısının sınırı ise yoktur. Üstelik internet üzerinden verilen ilanlar direkt olarak hedef kitlenize ulaşacaktır.

Emlak ilanı vermek ücretli mi? sorusunun yanıtı ise mecraya göre değişiklik gösterir. Genel olarak bakıldığında ise internette ilan vermek birçok websitesinde ücretlidir. Fakat herhangi bir bedel ödemeden ilanınızı yayınlayabileceğiniz bir alternatif de bulunmaktadır. Gerek hız ve güçlü SEO alt yapısı, gerekse kolay ve pratik ilan ekleyebilme özelliği ile  bir ilan ver dijital, ücretsiz ilan verebileceğiniz en iyi ücretsiz emlak sitesidir.

birilanver.com sayesinde bir dakika’ dan kısa bir süre içerisinde kolayca kayıt oluştururken, yine çok kısa süre içerisinde satışa veya kiraya sunmak istediğiniz emlak ilanınızı, portal’a ücret ödemenize gerek kalmadan ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz ilan vermek için şu adımları uygulamalısınız;

  • birilanver.com giriş/kayıt bölümünden ücretsiz kayıt oluşturun.
  • Emlak ilanı ekle” butonuna tıklayın ve açılan ilan ekleme panelinde bulunan formu özenle doldurun.
  • Form üzerinden sizden istenilen kategori seçimini ve bilgilerin doğru seçildiğine emin olun.
  • Sizden istenilen ilan açıklama bölümüne, satışa veya kiraya sunmak istenen emlak ilanına ait bilgileri eksiksiz girin.
  • İlana ait Görsel, Belge, Sanal Tur, Video gibi eklemeler yapın. (Zorunlu Değil)
  • Yukarıda belirtilen ilan verme adımlarını tamamladığınızda, ”İlan Ekle” butonuna tıklayın ve ücretsiz paketi seçerek ilan verme adımını tamamlayın.

Bu aşamaların ardından ilanınız editörlerimize ulaşacaktır. Editörlerimizin yapacağı incelemelerin ardından bir sorun bulunmaması halinde kısa sürede ilanınız yayına alacaktır.

Yorum ekle

Our Newsletter

Get subscribed today!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing. Ut eleifend scelerisque nisi mauris
Get subscribed today!

www.birilanver.com’da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından www.birilanver.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. Yer Sağlayıcı Belge No : 581

© 2023 - Bir İlan Ver Dijital